وزیر کشور:
همه ظرفیت‌ها در امدادرسانی به زلزله‌زدگان خوی به کارگیری شود
وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان غربی آخرین وضعیت زلزله زدگان شهرستان خوی را جویا شد و بر به کارگیری همه ظرفیت‌ها در امدادرسانی به مردم آسیب دیده تاکید کرد و گفت: دولت در کنار مردم زلزله‌زده خوی است.
  • چهارشنبه 13 مهر 1401 ساعت 20:30
استاندار آذربایجان‌غربی:
آمادگی کامل برای ارائه خدمات به زلزله زدگان خوی وجود دارد
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اندیشیده شدن همه تمهیدات برای جلوگیری از بروز مشکل بویژه در حوزه اسکان زلزله زدگان شهرستان خوی گفت: آمادگی کامل برای خدمات رسانی به آسیب دیدگان زمین لرزه وجود دارد.
  • چهارشنبه 13 مهر 1401 ساعت 15:20
فرماندار خوی:
135 مصدوم زلزله در بیمارستان بستری شدند
فرماندار ویژه شهرستان خوی با اشاره به تدارک همه مقدمات برای خدمت رسانی به زلزله زدگان گفت: در حال حاضر، 135 مصدوم این حادثه در بیمارستان شهر بستری شده و خدمات لازم درمانی دریافت می‌کنند.
  • چهارشنبه 13 مهر 1401 ساعت 15:14
استاندار آذربایجان‌غربی:
خدمات لازم به سرعت به حادثه دیدگان زلزله خوی ارائه شود/ اسکان مهمترین اقدام
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم ارائه خدمات لازم به صورت سریع به حادثه دیدگان از زلزله امروز /چهارشنبه/ در خوی گفت: زمینه سازی برای اسکان آسیب دیدگان سریع از جمله مهمترین اقداماتی است که باید انجام شود.
  • چهارشنبه 13 مهر 1401 ساعت 15:00
مشکلی در زیرساخت‌های خدماتی مناطق زلزله زده خوی وجود ندارد/ ارتباطات پایدار است
مدیران عامل شرکت‌های آب و فاضلاب، توزیع نیروی برق و گاز استان آذربایجان غربی از نبود مشکل در زیرساخت‌های خدماتی زیر مجموعه آنها در مناطق زلزله زده خوی خبر دادند.
  • چهارشنبه 13 مهر 1401 ساعت 13:00
استاندار آذربایجان‌غربی:
تخریب کامل 50 واحد روستایی بر اثر زلزله خوی / آب و برق در همه مناطق وصل است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به خسارت کلی و جزیی زمین لرزه 5.4 ریشتری خوی به صدها منزل مسکونی در این شهرستان گفت: تاکنون 50 واحد روستایی بر اثر این زمین لرزه به صورت کامل تخریب شده است.
  • چهارشنبه 13 مهر 1401 ساعت 11:30
فرماندار خوی خواستار نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر شد
فرماندار ویژه شهرستان خوی خواستار نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر شد
  • سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 11:56
بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری نیروهای مسلح
این حادثه‌ای که پیش آمد، دختر جوانی درگذشت. خب حادثه‌ی تلخی بود. دل ما هم سوخت. ولی واکنش به این حادثه بدون اینکه تحقیقی شده باشد، بدون اینکه هیچگونه امر مسلّمی وجود داشته باشد، این نبود که یک عده‌ای بیایند خیابان را ناامن کنند، ناامنی را برای مردم به وجود بیاورند، امنیت را به هم بزنند، قرآن را آتش بزنند، حجاب از روی سر زن محجبه بکشند، مسجد و حسینیه را به آتش بکشند، بانک را به آتش بکشند، ماشینهای مردم را‌ آتش بزنند.
  • دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت 22:30
مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح با حضور فرمانده کل قوا
رهبر انقلاب اسلامی در این مراسم در سخنان مهمی درباره حوادث اخیر کشور گفتند: در این حوادث بیش از همه به سازمان انتظامی کشور و به بسیج و به ملت ایران ظلم شد. البته ملت ایران در این حادثه نیز همچون حوادث دیگر کاملاً قوی ظاهر شد و در آینده هم به همین صورت خواهد بود.
  • دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت 19:00
<< < 9 10 11