برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خوی

کمیته برنامه ریزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه کمیته برنامه ریزی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی، کبیری نماینده مردم در مجلس و اعضای این کمیته برگزار شد.
سید محمد عابدی در این جلسه به توزیع اعتبارات شهرستان خوی در بخش های مختلف اشاره کرد و افزود: سهم شهرستان خوی در سال 97 در زمینه تخصیص اعتبارات خوب و مناسب می باشد و منابع این اعتبارات از محل زمینه سازی جهت تحرک بخشیدن به اقتصاد مناطق کمتر توسعه یافته، ارتقای شاخص های توسعه اقتصادی و قانون استفاده متوازن از امکانات کشور می باشد.
وی در ادامه از تخصیص 30 میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی مزار شمس تبریزی خبر داد و افزود: در سفر ریاست محترم جمهور به شهرستان خوی برای احداث مجتمع فرهنگی شمس تبریزی این اعتبار تخصیص یافته است.
دکتر کبیری با اشاره به اجرای پروژه های شهرستان خوی در بخش های مختلف اظهار داشت: 90 درصد از پروژه های عمرانی شهرستان خوی در شرایط ویژه اقتصادی کشور در حال اجرا می باشند و در سال آینده دو پروژه بیمارستانی افتتاح خواهد شد.
وی در ادامه بر ارتقاء شاخص راه های روستایی تاکید نمود و افزود: علی رغم اینکه شهرستان خوی دومین شهرستان استان می باشد ولی در شاخص راه های روستایی در رتبه 14 قرار دارد که باید تلاش شود تا این شاخص ارتقاء یابد.