دیدار امام جمعه و دکتر تیموری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارخوی با مردم روستای استران به مناسبت هفته وحدت

دیدار امام جمعه و دکتر تیموری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارخوی با مردم روستای استران به مناسبت هفته وحدت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، حجت الاسلام شکوری امام جمعه، دکتر تیموری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارخوی و اعضای شورای اداری با حضور در مسجد روستای استران با مردم این روستا دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار حجت الاسلام شکوری وحدت را عامل قدرت کشورهای اسلامی عنوان کرد و افزود: استکبار جهانی با دامن زدن به مسائل قومیتی و مسئل مرزی کشورهای اسلامی در صدد ضعیف کردن این کشورها می باشد ولی مسلمانان می توانند به تاثی از آموزه های دینی در مقابل استکبار ایستادگی نمایند.
وی به نقش جاده خوی- رازی در رشد و توسعه شهرستان خوی و بخش قطور اشاره کرد و افزود: در صورت تعریض این جاده و تبدیل شدن به جاده ترانزیتی شاهد رشد و شکوفایی منطقه خواهیم بود.
دکتر تیموری نیز در این دیدار با اشاره به سفر اخیر ریاست جمهوری به شهرستان خوی اظهار داشت: از حضور اقشار مختلف مردم شهرستان خوی به ویژه اهالی بخش قطور  و روستای استران تقدیر و تشکر می کنم.
وی تصریح کرد: مردم با حضور خود بار دیگر جواب کوبنده ای به توطئه های استکبار جهانی دادند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارخوی اتحاد و همدلی میان مردم و نظام را عامل شکست توطئه های دشمنان عنوان کرد و افزود: با اتحاد و همدلی که نمونه بارز آن در بخش قطور میان برادران اهل سنت و شیعه وجود دارد تحریم های اقتصادی بی اثر خواهد شد.
وی در ادامه بر پرهیز از تفرقه افکنی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید کرد.