برگزاری راهپیمایی مردم شهرستان خوی همزمان با سراسر کشور در راستای حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی خطاب به کشورهای عضو برجام

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، طی جلسه ای که با حضور امام جمعه، فرماندار و مدیران دستگاه های ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید، هماهنگی های لازم جهت انجام راهپیمایی مردم شریف شهرستان خوی در راستای حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی صورت گرفت .

شکوری امام جمعه خوی در این جلسه ضمن قرائت بیانیه شورای عالی امنیت ملی خطاب به کشورهای عضو برجام، صدور بیانیه این شورا را در قبال عملکرد خصمانه کشورهای اروپایی و آمریکا بسیار مناسب و به جا عنوان نمود .
 وی در ادامه بر برپایی باشکوه این راهپیمایی تاکید کرد .

عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی نیز با بیان اینکه اقدامات اخیر دشمنان در راستای شرارت های چهل سال گذشته می باشد تصریح کرد : باید با اقتدار و استقامت در مقابل توطئه های دشمنان ایستاد .

وی افزود : توطئه های دشمنان همواره مردم ایران را بیش از پیش متحد می سازد و باعث انجسام بیشتر مردم و مسئولین در مقابل دشمنان می شود و این راهپیمایی نیز با حضور پر شور و گسترده مردم نشانگر وحدت ملی خواهد بود .

گفتنی است مقرر گردید راهپیمایی پرشور مردم شهرستان خوی همزمان با سراسر کشور بعد از اقامه نماز جمعه فردا 20 اردیبهشت از مقابل مصلی برگزار شود.