پیام تبریک فرماندار ویژه شهرستان خوی به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه ربیع‌الاول یادآور میلاد با سعادت آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است و هفته وحدت بی‌تردید نماد صلح و دوستی، پیام آور برادری، اتحاد و یکپارچگی همه مسلمانان به یکدیگر در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) است. حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.
حضرت رسول‌اکرم(ص) نقطه عطفی در رسالت انبیاء و آغاز تحولی شگرف درجامعه بشریت بود و کتاب مقدس و همیشه جاوید این پیامبر عظیم‌الشأن دریائی از معرفت، حکمت، عقل و درایت، علم و دانائی را به جهانیان عرضه کرد و جهانی نو را نوید داد .
اینجانب میلاد با سعادت عصاره نبوت و حضرت ختمی‌مرتبت، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت کل بشر محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع) ، را به تمامی مسلمانان جهان و ایران به ویژه مردم شریف و متدین شهرستان خوی تبریک و تهنیت عرض نموده امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک به نحو شایسته ای بهره مند شویم.

حسین عباسی
فرماندار ویژه شهرستان خوی