پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی به مناسبت هفته وحدت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوی، حسین عباسی فرماندار شهرستان خوی، در پیامی فرا رسیدن میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص)، امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه هاست که پیامبررحمت حضرت محمد ( ص) به استناد آیات قرآن کریم و با اعتصام به حبل المتین الهی و در استمرار رسالت دیگر انبیای عظام و با شعار توحید برای جوامع بشری به ارمغان آورد و مهاجرین و انصار را به میثاق اخوت و عقد برادری فراخواند و بدین سان گلبانگ وحدت برای نخستین بار در فضای مدینه طنین انداز شد و بنای اتحاد و همبستگی اسلامی نهاده شد.

هفته وحدت فرصت مناسبی است تا تمام مسلمانان با هر زبانی و هر آیینی دست در دست هم بگذارند و برای تقویت و اشاعه "گفتمان وحدت" در جامعه اسلامی تلنگری به خود بزنند و برای حل مشکلات امروز جهان و از این گسست  دینی در دنیای اسلام با وحدت کلمه خارج شوند.

امروز پیامبر اکرم نه تنها متعلق به مسلمانان بلکه متعلق به تمام انسان‌هایی است که در جست‌وجوی حقیقت و رسیدن به رستگاری هستند.

اینجانب ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص)، امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت به‌ همه ساکنان و برادران و خواهران اهل تسنن و تشیع سرافراز شهرستان خوی، امیدوارم با تقویت بیشتر ریشه‌ها و مبانی اسلام ناب محمدی، شاهد سربلندی، توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر این خطه سرفراز از میهن اسلامی باشیم.

                    حسین عباسی
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی