معارفه اولین بخشدار بخش جدید التاسیس فیرورق شهرستان خوی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و فرماندار شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، در اولین روز از هفته دولت با حضور مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، سید محمد عابدی فرماندار شهرستان خوی، اعضای شورای اداری و اقشار مختلف مردم در مسجد امام خمینی(ره) شهر فبرورق میرحجت یحیی زاده اولین بخشدار فیرورق معرفی شد.

:small_red_triangle:مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت از افتتاح 62 طرح اقتصادی با 173 میلیارد تومان اعتبار و با اشتغال زایی 1700 نفر در سطح استان خبر داد و افزود: همچنین 14 طرح با اعتبار 170 میلیارد تومان و با اشتغالزایی 2700 نفر کلنگ زنی خواهد شد.

:small_red_triangle:وی در ادامه از بهره بردای 912 طرح عمرانی با اعتبار 1000 میلیارد تومان خبر داد و افزود: 75 طرح دیگر نیز در هفته دولت امسال با اعتبار 1254 میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.

:small_red_triangle:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی به تاسیس بخش فیرورق شهرستان خوی اشاره کرد و افزود: تاسیس بخش فیرورق با پیگیری ها و تلاش های استاندار محترم در هیئت دولت مورد تصویب قرار گرفت تا با افتتاح 41 امین بخش در استان آذربایجان غربی شاهد رشد و توسعه بخش فیرورق و شهرستان خوی باشیم.

سید محمد عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در مراسم معارفه اولین بخشدار بخش جدید التاسیس فیرورق ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: همزمان با هفته دولت چندین طرح عمرانی، خدماتی، تولیدی و صنعتی در شهرستان خوی کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد.

:small_red_triangle:فرماندار شهرستان خوی در ادامه از بهره برداری بیمارستان ایت الله خوئی در هفته دولت خبر داد و افزود: این بیمارستان با تجهیزات پیشرفته و تازه آماده بهره برداری در هفته دولت می باشد.

:small_red_triangle:وی تصریح نمود: افتتاح واحد استیصال طلا و کلنگ زنی واحدتولید انواع سیلیکون از دیگر طرح های آماده کلنک زنی و افتتاح در شهرستان خوی می باشد.

:small_red_triangle:معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در ادامه به ظرفیت های بخش فیرورق اشاره کرد وافزود: گردشگری یک از ظرفیت های مهم بخش فیرورق می باشد که امیدواریم با افتتاح بخش فیرروق شاهد رشد و شکوفایی این حوزه نیز باشیم.

میرحجت یحیی زاده اولین بخشدار فیرورق در مراسم معارفه خود ضمن عرض تبریک این اتفاق مبارک و تاریخی خدمت مردم سخت کوش و زحمت کش بخش فیرورق اظهار داشت : مطالبه چندین ساله مردم منطقه در مدت خدمت گزاری دولت تدبیر و امید تحقق بخشید و این رویداد بیادماندنی در تاریخ فیرورق و شهرستان خوی به ثبت رسید و در آینده به نیکی از آن یاد خواهد شد.

:small_red_triangle:وی افزود: در جهت آغاز روند رشد و توسعه بخش فیرورق با همدلی و اتحاد و با کمک تمامی ارگانها و دستگاه های اجرایی شاهد شکوفائی بیش از پیش منطقه خواهیم بود.