برنامه های شهرستان خوی در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، حسین عباسی فرماندار ویژه شهرستان خوی  ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهیدان، در تشریح برنامه های ایام الله دهه فجر 99 در این شهرستان اظهار داشت: 54 طرح عمرانی، تولیدی، خدماتی و صنعتی با اعتبار 223 میلیارد و 714 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی  خواهد شد.

وی در ادامه با تاکید بر اجرای این برنامه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی تصریح نمود: از این تعداد پروژه، 24 طرح عمرانی با اعتبار هزینه شده  180 میلیارد و 799 میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.

حسین عباسی فرماندار و رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر  شهرستان خوی با اشاره به افتتاح طرح های تولیدی، خدماتی و صنعتی اظهار  داشت:  25 طرح تولیدی، خدماتی و صنعتی با اشتغالزایی بیش از 105 نفر و سرمایه گذاری 14 میلیارد و 870 میلیون تومان در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار ویژه شهرستان خوی کلنگ زنی 5 طرح عمرانی با اعتبار پیش بینی شده  بالغ بر 28 میلیارد و 45 میلیون تومان را از دیگر برنامه های گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: همچنین در این ایام بیش از 600  برنامه فرهنگی و ورزشی عمدتا در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.