اجرای 410 برنامه فرهنگی اجتماعی هفته بسیج در خوی

اجرای 410 برنامه فرهنگی اجتماعی هفته بسیج در خوی
معاون هماهنگ کننده سپاه خوی گفت: 410 برنامه فرهنگی اجتماعی در مناطق شهری وروستایی در هفته بسیج در شهرستان خوی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خوی؛ معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان خوی در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: 410 برنامه فرهنگی اجتماعی مذهبی و ورزشی و پزشکی در هفته بسیج با 43 عنوان برنامه در مناطق شهری و روستایی در خوی اجرا می‌شود.

سرهنگ موسی جعفرزاده شعار امسال هفته بسیج را "بسیج خدمتگزار ملت ایران" اعلام کرد و افزود: برگزاری یادواره شـهدای محله و آبروی محله در نقاط مختلف شهر و بخش های تابعه، برگزاری مسابقات ورزشی با همکاری اداره تربیت بدنی و معاونت ورزشی سپاه خوی ، اعزام تیم های پزشکی تحت عنوان طرح شهید رهنمون توسط دانشکده پزشکی، هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم و ویزیت رایگان بیماران، اعزام تیم های دامپزشکی و ویزیت رایگان دام های بخش صفاییه و قوروق و توزیع داروهای دامپزشکی مورد نیاز بین دامداران، برگزاری جلسات جهاد تبیین تحت عنوان طرح شهید هاشمی در سطح دانشگاهی و مدارس از جمله برنامه های هفته بسیج می باشد.

وی اضافه کرد: برگزاری کلاس های پیش گیری از آسیب های اجتماعی و سبک زندگی اسلامی توسط دفتر امام جمعه و فراجا در سطح شهرستان، دیدار با خانواده شهدای بسیج و روحانیون اهل سنت و شیعه ، برگزاری تئاتر خیابانی در راستای حمایت از تولید داخلی، برگزاری میز خدمت توسط ادارات و سازمان های دولتی در مصلی نمازجمعه، سخنرانی فرمانده سپاه قبل از خطبه های نمازجمعه از دیگر برنامه‌های این هفته می باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه خوی ادامه داد: از مهمترین ترین برنامه های هفته بسیج دیدار حضوری و تصویری ( در دفتر امام جمعه ) با مقام معظم رهبری، برگزاری همایش ملی اقتدار بسیج با حضور 3 هزار بسیجی شهرستان همزمان با سراسر کشور در 5 آذر ماه در مصلی نمازجمعه، افتتاح مسابقات محفل انس با قرآن و تهیه جهیزیه برای نوعروسان می باشد.

سرهنگ جعفرزاده از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی خواست تا با پوشش خبری و انتشار برنامه های هفته بسیج در رسانه و فضای مجازی دین خود را به بسیج ادا نموده و مردم را از خدمات خالصانه بسیجیان جان برکف آگاه نمایند.