در ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان خوی مطرح شد؛

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اگر چه وضعیت بیماری کرونا در استان بخاطر همکاری مردم و اجرای محدودیت ها بهتر از قبل شده است اما با اجرای دقیق طرح محله محور شهید سلیمانی به طور قطع آمار مرگ ها بسیار کاهش خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛  محمدمهدی شهریاری عصر روز جمعه در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان خوی که با حضور معاون کل وزیر بهداشت برگزار شد با اشاره به اینکه عادی انگاری آفت اساسی مقابله با کروناست افزود: در شرایط تثبیت شده امروز بیماری کرونا آنچه باعث تشدید وضعیت و آغاز موج چهارم خواهد شد عادی انگاری از سوی مردم و مسئولان است.

وی گفت: هدف اساسی بیمار یابی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در طرح شهید سلیمانی به همت بسیج و دیگر دستگاه های متولی به خوبی در حال اجراست.

استاندار آذربایجان غربی افزود: بهبود زیرساخت های درمانی بویژه در شهرستان خوی در دولت تدبیر و امید نقش بسزایی در کنترل بیماری کرونا داشته است.

شهریاری با قدردانی از اهتمام مردم و دستگاه های متولی از جمله نیروی انتظامی در اجرای محدودیت ها تصریح کرد: وضعیت شهرستان خوی شکننده است و می بایست بیش از پیش نسبت به اجرای دقیق برنامه ها اقدام شود.

معاون کل وزیر بهداشت نیز در این جلسه پس از گزارش ارائه شده از وضعیت کرونا در شهرستان خوی از مدیریت استانی به جهت کنترل بیماری قدردانی کرد و گفت: آذربایجان غربی در زمره استان های با مدیریت خوب در بحث کرونا بشمار می رود.

ایرج حریرچی افزود: اجرای دقیق قرنطینه و نیز افزایش تست به منظور شناسایی بیشتر مبتلایان کلید موفقیت در مقابله با کروناست.