پیام تبریک فرماندار شهرستان خوی بمناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، حسین عباسی فرماندار شهرستان خوی در پیامی آغاز هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده که نقش برجسته ای در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته اند.

امنیت از مولفه های مهم و اساسی و زیربنایی هر جامعه توسعه یافته ای است که پایداری و بقای آن در سایه مجاهدتها و تلاش های نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی حاصل می شود و در این میان نقش و اهمیت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت بر هیچ کس پوشیده نیست. امروزه امنیت حاکم بر کشور  که با فداکاری و جانفشانی های  نیروهای مسلح به ویژه سبزپوشان خدوم و شریف انتظامی، حاصل شده  زبانزد خاص و عام است.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی ابراز می‌نمایم و برای همه این عزیزان در سایه رهنمودهای «فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت در جامعه موفقیت و سربلندی بیش از پیش مسئلت دارم.

 

حسین عباسی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی