برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای دولت شهرستان خوی و شهیدین رجائی و باهنر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوی، مراسم بزرگداشت شهدای دولت شهرستان و شهیدین رجائی و باهنر با حضور حجت الاسلام شکوری امام جمعه، سید محمد عابدی فرماندار شهرستان خوی، اعضای شورای اداری و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
:small_red_triangle:در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر به توطئه های استکبار جهانی اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه یکی از عوامل اقتدار نظام جمهوری اسلامی مردم می باشند استکبار جهانی با هدف ایجاد شکاف میان نظام و مردم و ایجاد نارضایتی جنگ اقتصادی گسترده ای علیه کشور ما آغاز کرده است اما این توطئه نیز با رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و حضور گسترده مردم در صحنه خنثی خواهد شد.
:small_red_triangle:وی در ادامه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد وافزود: بیانیه گام دوم انقلاب، تحلیل نقاط ضعف و قوت انقلاب در چهار دهه گذشته است و در آینده باید نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف برطرف شود.
:small_red_triangle:فرماندار شهرستان خوی به برنامه های هفته دولت اشاره کرد و افزود: امسال بیش از 110 پروژه در بخش های مختلف عمرانی، خدماتی، تولیدی و صنعتی با اعتباری بالغ بر 450 میلیارد تومان آماده بهره برداری می باشد.