برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه شورای اداری شهرستان با حضور امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و اعضای این شورا برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین شکوری امام جمعه شهرستان خوی در این جلسه انعکاس دستاوردهای ۴۱ ساله نظام جمهوری اسلامی ایران را ضروری عنوان کرد و افزود: انعکاس دستاوردهای ۴۱ ساله نظام جمهوری اسلامی میتواند از طرق سخنرانی در اجتماعات،مصاحبه در مطبوعات و دایرکردن نمایشگاه باشد.

وی در ادامه بر برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی بصورت سالم، آبرومندانه و بدون دغدغه تاکید نمود.

سیدمحمدعابدی فرماندار شهرستان خوی نیز در این جلسه ضمن تبریک چهل و یکمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به پایداری نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: توجه ذات اقدس الهی و حضور مردم در صحنه های مختلف دو عامل اساسی در پایداری نظام جمهوری اسلامی میباشد.

فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان خوی در ادامه  به برنامه های دهه مبارک فجر اشاره کرد و افزود: بیش از 84 طرح عمرانی با اعتبار بیش از ۳۵ میلیارد تومان آماده بهره برداری و  11 طرح با اعتبار ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی خواهدشد.

وی تصریح نمود: 9 طرح تولیدی، کشاورزی و صنعتی با اشتغالزایی بیش از 1444 نفر و سرمایه گذاری بیش از ۲۱ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح  5 مدرسه با 23 کلاس درس، کلنگ زنی طرح ساخت 4 مدرسه با 24  کلاس درس، بهره برداری از طرح آبیاری قطره ای و کم فشار در 28 روستا، افتتاح واحد تولیدی دانه بندی سیلیس با اشتغال زایی 10  نفر ، افتتاح واحد تولیدی مبلمان خانگی دل آرام سهند با اشتغالزایی 30 نفر و اجرای بیش از 500 برنامه فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه های دهه مبارک فجر میباشد.

سید محمد عابدی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه خوی و چایپاره به انتخابات پیش رو یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: در طول ۴۱سال گذشته این انتخابات ۳۷ امین انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران میباشد که مانند انتخابات های گذشته همه ی دست اندرکاران آن مردم  میباشد که نشان از حاکم بودن مردم سالاری در این نظام است.

وی در ادامه بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید نمود.