بررسی مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر با حضور فرماندار شهرستان خوی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر با حضور فرماندار شهرستان خوی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
سیدمحمدعابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در این جلسه ضمن تبریک هفته وحدت از حضور مدیران کل استانی جهت بررسی مسائل و مشکلات حوزه مربوطه و ملاقات با مردم در این شهرستان خبر داد و افزود: طبق برنامه از پیش تعیین شده در جلسه امروز مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
وی در ادامه به اهمیت و نقش فرهنگ در زندگی انسان و جامعه اشاره کرد و افزود: اعتلای هر جامعه به فرهنگ آن بستگی دارد، به طوری که حتی ما با یاری فرهنگ می توانیم مسیر حرکت حیات آن جامعه را ترسیم کنیم پس باید به موضوع فرهنگ اهتمام ویژه ای داشته باشیم.
حجت الاسلام ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی نیز در این جلسه ریشه بسیاری از مشکلات کشور را فرهنگ جامعه عنوان کرد و افزود: نقطه آغاز رشد و توسعه کشور موضوع فرهنگ می باشد و توسعه عرصه های گوناگون جامعه بدون توسعه فرهنگ نه میتواند مداوم و پایدار باشد، و نه میتواند در جهت خودشکوفایی و تکامل انسانی قرار گیرد.