برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از کرونا ویروس با حضور فرماندار شهرستان خوی و فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی، فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی و اعضای این ستاد برگزار شد.

سید محمد عابدی فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری از کرونا ویروس شهرستان خوی در این جلسه ضمن تبریک نیمه شعبان اظهار داشت: شب نیمه شعبان با توکل به خداوند و توسل به صاحب الزمان (عج) مردم شریف شهرستان بر بالای پشت بام های منازل خود  نغمه مبارک یا صاحب الزمان عج را سر می دهند و با تضرع و توسل به انوار پاک ائمه اطهار برای رفع بلا دست به دعا میشوند.

فرماندار شهرستان خوی با اشاره به برگزاری جلسات ستاد پیشگیری از کرونا اظهار داشت: ۱۷ جلسه تاکنون برای مقابله با کرونا با ۵۸ مصوبه برگزار شده است که ۴۵ مصوبه اجرایی شده و ۱۳ مصوبه در حال اجرا میباشد.

وی به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان خوی اشاره کرد و افزود: از ۲۳ فروردین طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی با قوت اجرا خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی به ضدعفونی کردن معابر اشاره کرد و افزود: تاکنون سطح شهرستان با بیش از ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده به صورت مستمر گندزدایی شده است و این روند ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه از تمدید ممنوعیت تردد در مناطق گردشگری و تفرجگاهی شهرستان خبر داد و افزود: همه روزه از ۱۶ تا ۲۳ فروردین از ساعت ۱۷ تردد در مناطقی از شهرستان که بعنوان مناطق گردشگری و تفرجگاهی محسوب  میشوند از جمله محور خوی- قطور و خوی- فیرورق و جاده ی قدیم حمزیان ممنوع است.