برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از کرونا ویروس شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان خوی به ریاست حسین عباسی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.

حسین عباسی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در این جلسه ضمن تسلیت اربعین حسینی و آغاز هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی بخصوص حافظان امنیت جامعه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص مراسم اربعین اشاره کردند و افزودند: مقام معظم رهبری بیان کرده اند که مردم به همراه خانواده ها در منازل و از راه دور آئین و مراسم اربعین را برگزار کنند؛ بنابراین الزامی است مردم به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه لازم را داشته باشند و همچون سخنان ایشان رفتار و عمل کنند.

وی در ادامه ضمن ابراز نگرانی از کاهش حساسیت مردم نسبت به بیماری کرونا اظهار داشت: در روزهای گذشته آمار مبتلایان و بستری ها به شدت افزایش پیدا کرده است و مردم باید استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.


حسین عباسی به اعمال محدویت های ستاد پیشگیری از کرونا استان اشاره کرد و افزود: نهادهای مرتبط بر اعمال این محدودیت ها نظارت جدی و مستمر داشته باشند و با متخلفان برخورد جدی نمایند.

فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری از کرونا ویروس شهرستان خوی تنها راه مقابله با کرونا و قطع زنجیره انتقال آن را پیشگیری عنوان کرد و افزود: در این راستا ضروری است دستگاه های اجرایی با همدلی، هماهنگی و هم افزایی وظایف خود را برای مقابله با بیماری کرونا به نحو احسن انجام دهند.