رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور:

بازسازی مراکز فنی و حرفه‌ای آسیب دیده از زلزله در خوی

بازسازی مراکز فنی و حرفه‌ای آسیب دیده از زلزله در خوی
معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان خوی که در زلزله دو هفته قبل آسیب دیده‌اند، بازسازی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خوی به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی؛ غلامحسین حسینی نیا روز پنجشنبه در بازدید از مرکز تخصصی ارتقای مهارت در شهرک صنعتی خوی، اظهار کرد: متاسفانه در زلزله اخیر به برخی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان آسیب‌هایی وارد شده که به زودی مراحل بازسازی آن آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خوی یکی از شهرستان‌های پیشتاز در آموزش‌ مهارت‌های تخصصی و مهارتی محسوب می‌شود، افزود: این شهرستان در برخی از صنعت‌ها همچون مبل سازی یکی از قطب‌های منطقه است که سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در ارتقا و توسعه این بخش با ارائه آموزش‌های مهارتی باید نقش کلیدی ایفا کند.

 معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور صبح امروز از فرودگاه شهید باکری ارومیه وارد آذربایجان‌غربی شد،  بازدید از مناطق زلزله زده و کارگاه‌های آموزشی آسیب دیده در زلزله اخیر خوی از برنامه‌های سفر رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است.