برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه شورای اداری با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی، نماینده مردم در مجلس و اعضای شورای اداری برگزار شد.

سید محمد عابدی در این جلسه  به تلاش های استکبار جهانی در ایجاد شکاف میان مردم و نظام اشاره کرد و افزود: دشمن با جنگ اقتصادی و با هدف ایجاد نارضایتی در مردم در صدد ایجاد شکاف میان مردم و نظام می باشد ولی مردم با حضور در راهپیمایی ها و صحنه های دیگر از جمله در دیدار مردم شهرستان خوی با ریاست جمهوری جواب یاوه گویی های دشمنان را دادند.

فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان خوی بررسی نقاط قوت و ضعف عملکرد دستگاه های اجرایی را ضروری دانست و افزود: دستگاه های اجرایی عملکرد خود را به اطلاع افکار عمومی برسانند.

فرماندار شهرستان خوی حفظ و صیانت ازمحیط زیست و منابع طبیعی را ضرروی عنوان کرد و افزود: متاسفانه در سال های گذشته توجه زیادی به منابع ملی و خدادادی نشده است و باید از این منابع که جز نیازهای اساسی انسان ها می باشد صیانت نمود.

وی در ادامه با اشاره به جذب سرمایه گذاری در شهرستان خوی اظهار داشت: در دو سال گذشته  سرمایه گذاری های خوبی در شهرستان شده است و بستر برای جذب سرمایه گذاری خارجی و بخش خصوصی در شهرستان آماده است.

معاون استاندار و فرماندار  ویژه شهرستان خوی به انتخابات پیش رو مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: مشارکت حداکثری مردم و رعایت قوانین و مقررات مربوط به انتخابات از جمله موضوعات اساسی در انتخابات پیش رو مجلس می باشد.

وی در ادامه بر لزوم تعامل و هماهنگی دستگاه های اجرایی در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم و رشد و توسعه شهرستان تاکید نمود.

کبیری نماینده مردم  در مجلس نیز به جنگ اقتصادی  دشمن اشاره کرد و افزود: با مدیریت صحیح و اتحاد و همدلی دشمن در جنگ اقتصادی شکست خواهد خورد.

وی در ادامه به پروژه های شهرستان خوی اشاره کرد و افزود: علی رغم مشکلات اقتصادی کشور بیش از 90 در صد از پروژه های شهرستان در بخش های مختلف در حال اجرا می باشد.

وی به تصویب منطقه آزاد خوی در هیئت دولت اشاره کرد و افزود: لایحه مناطق آزاد با امضای رئیس جمهور جهت تصویب به مجلس ارسال شده است.