پیام فرماندار شهرستان خوی به مناسبت فرارسیدن روز شهرداری و دهیاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در پیامی فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه «روز شهرداری و دهیاری» را تبریک گفت.

 

متن پیام سید محمد عابدی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش تاثیرگذاری در رشد و بالندگی و توسعه سکونتگاه های شهری و روستایی دارند.

بی تردید از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز نقش شهرداریها و دهیاریها در شکل گیری جامعه مردم سالار مبتنی بر آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.

خدمات متنوع شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در راستای ارتقا و سامان‌بخشی وضعیت کالبدی و فیزیکی سکونتگاه‌ها، مدیریت پسماند، بهبود سیمای شهری، حفظ پاکیزگی شهر، مدیریت بحران، مدیریت ایمنی و آتش‌نشانی، ارائه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و بسیاری از فعالیت‌های دیگر نمود پیدا می کند.

در این میان با شیوع ویروس کرونا هم راستا با مدافعان سلامت که به عنوان خط مقدم مقابله با کرونا، سلامت شهروندان را دنبال می کنند، در سطح شهرستان نیز اقدامات مختلفی توسط شهرداری ها و دهیاری ها پیگیری شده و می شود.

اقدامات شهرداری ها و دهیاری های شهرستان خوی جهت مقابله با شیوع کرونا جای تقدیر و تشکر دارد، چراکه به واسطه اجرای دستورالعمل های مربوطه به نسبت شرایط خاص شهرستان، عملکرد قابل قبولی را شاهد بودیم و امید است با تداوم این اقدامات در سطح شهرستان و مشارکت و همراهی مردم از این شرایط دشوار عبور کنیم.

اینجانب ضمن تبریک این روز، از خدمات بی شائبه کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداریها و شهرستان خوی تقدیر و تشکر نموده، از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

                 

                                                                                            سید محمد عابدی
                                                                       معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی