ساخت و توسعه 80 کیلیومتر راه اصلی در خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خوی؛ فرماندار ویژه خوی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت:این طرح‌ها که در محور‌های خوی به سلماس، خوی به پایانه رازی و خوی به ایواوغلی اجرا می‌شود 30 کیلومتر تا پایان امسال تکمیل به بهره برداری می‌رسد
ذبیح الله کاظمی همچنین از بهره برداری از 27 کیلومتر طرح توسعه راه‌های روستایی شهرستان خبر داد و گفت: 35 کیلومتر راه روستای دیگر نیز در شهرستان خوی در دست اجراست که با اختصاص اعتبارات لازم تا پایان امسال تکمیل و افتتاح میشود.
فرماندار خوی روکش جاده‌های اصلی را از برنامه‌های اولویت دار شهرستان اعلام و تصریح کرد: امسال 54 کیلومتر از راه‌های اصلی شهرستان در محور‌های مختلف با روکش آسفالت ساماندهی می‌شود.
کاظمی تصریح کرد: برای توسعه و تکمیل راه‌های اصلی و روستایی شهرستان خوی بیش از 690 میلیارد تومان اعتبار هزینه می‌شود.

 


"سلیمانی" مدیر راه و شهر سازی خوی هم در گفتگو با  خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، گفت:تعریض جاده خوی – قطور رازی بطول 57 کیلومتر یکی ازمهمترین طرح‌های راهسازی استان است که در 3 قطعه با اعتباری بیش از 200 میلیارد تومان اجرا می‌شود و تا پایان امسال 25 کیلومتر از این محور به بهره برداری می‌رسد.
"کاظمی" مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نیز گفت: امسال برای توسعه راه‌های روستایی و روکش اسفالت بیش از 160 میلیارد تومان اعتبار هزینه میشود.
وی از تکمیل پل مهم ارتباطی قیزیل آغل در منطقه صفائیه خوی تا پایان امسال نیز خبر داد افزود: با بهره برداری از طرح‌های بهسازی و اسفالت راه‌های روستایی شهرستان خوی 5 هزار خانوارروستایی از مزایای این طرح‌ها بهره مند می‌شوند.