برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوی، مراسم تکریم و معارفه مدیر جهاد کشاورزی با حضور  امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و مدیر سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی برگزار شد.

سید محمد عابدی در این مراسم به تاسیس جهاد سازندگی اشاره کرد و افزود: در سالهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی به دستور بنیان گذار جمهوری اسلامی نهاد مقدس جهاد سازندگی تاسیس شد و بسیاری از ماموریت های خطیر در امر سازندگی و توسعه به آن نهاد مقدس محول گردید.

وی تصریح کرد: دلیل موفقیت جهاد سازندگی، انقلابی بودن و همچنین نگرش جهادی متولیان و دست اندرکاران آن نهاد مقدس بود که دوره بسیار درخشان را در سخت ترین شرایط کشور از خود به یادگار گذاشت.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال 98 به " رونق تولید" اظهار داشت: تاکید مقام معظم رهبری همواره بر خود کفایی در همه ی حوزه های کشور می باشد تا با کاهش بودجه کشور به درآمدهای نفتی  شاهد رونق اقصادی در کشور باشیم.

در پایان این مراسم از زحمات آقای زینال زاده تقدیر و آقای علی اصغر امینی بعنوان سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان خوی معرفی شد.