پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر

پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر
استاندار آذربایجان‌غربی در پیامی هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خوی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، متن پیام محمدصادق معتمدیان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همه ساله هفته دولت را به پاس خلوص، صداقت، تعهد و پایبندی راستین شهیدان رجایی و باهنر به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی گرامی می داریم. این هفته یادآور خدمتگزاری صادقانه، بی‌منت و تأثیرگذار شهیدان والامقام و معزز محمدعلی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان دولتمردان مردمی است که در راستای پاسداری از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عزت، شرف و سربلندی کشور از هیچ کوششی فروگذار نکردند و جان خود را در راه خدمت به مردم در طبق اخلاص گذاشتند به طوری که دستاوردهای آنها در اذهان مردم شایسته ایران اسلامی ماندگار شده است.

هفته دولت صرفا بیان عملکرد یکساله دولت مردم نیست بلکه تشریح و تبیین دستاوردهای شگرف و عظیم انقلاب اسلامی در گستره خدمتگزاری بی منت به مردم است.فرمانداران، مدیران، بخشداران و دهیاران و تمامی کارکنان پرتلاش در جای جای این استان رشید در این هفته وظیفه خطیری برای بیان خدمات جهادی صورت گرفته از سوی خادمان ملت در چهارچوب سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عهده دارند.

در یکسال اخیر با همراهی مردم نجیب استان آذربایجان غربی اقدامات ارزنده ای در حوزه های حمایت از تولید، رفع محرومیت، دیپلماسی منطقه ای و زیرساخت های عمرانی و خدماتی صورت گرفته که می تواند ضمن تلاش برای ترمیم امید و اعتماد، بستر تحقق یک توسعه پایدار مبنی بر عدالت را فراهم سازد.لذا انتظار می رود تمامی مسئولان و مدیران استانی در این فرصت مغتنم در جهاد تبیین به تشریح دقیق فعالیت های صادقانه خادمان انقلابی به مردم بپردازند.

 یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و آذربایجان غربی را گرامو داشته  و توفیق روزافزون همگان را در تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) در سایه سار منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از آستان خداوند سبحان خواستارم و امیدوارم، با تعامل و اتحاد همه دست اندرکاران و تلاش بیش از پیش، برنامه ها، اهداف و سیاست های دولت مردمی با همه توان و ظرفیت به تحقق برسد. ان شاء الله

محمدصادق معتمدیان
استاندار آذربایجان غربی