برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از کرونا ویروس شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان خوی به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و اعضای این ستاد برگزار شد.

سید محمد عابدی فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری از کرونا ویروس شهرستان خوی با اشاره به وضعیت شهرستان و شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: با توجه به عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی متاسفانه آمار مبتلایان افزایش یافته است و وضعیت شهرستان قرمز می باشد.

وی در ادامه یکی از راهکار های قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا را استفاده از ماسک عنوان کرد و افزود: از مردم در خواست میکنم تا در اماکن عمومی از ماسک استفاده نمایند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در ادامه از اعمال محدودیت های جدید برای کنترل شیوع بیماری کرونا خبر داد و افزود: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان محدودیت های جدید از امروز اعمال خواهد شد و دستگاه های مسئول بر این محدودیت ها نظارت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: مردم نیز در صورت مشاهده عدم رعایت محدودیت ها از جمله برگزاری مراسم عروسی، تولد و ترحیم در اماکن عمومی و خصوصی ازجمله خانه باغها مراتب را به تلفن 110 گزارش نمایند.

فرماندار شهرستان خوی در ادامه بر استفاده از ظرفیت کادر درمانی نیروهای مسلح برای کمک به کادر بهداشت و درمان تاکید نمود.