برگزاری جلسه شورای هماهنگی، پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه شورای هماهنگی، پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست فرماندار ویژه شهرستان خوی و با حضور  اعضای این شورا برگزار شد.

فرماندار ویژه شهرستان خوی در این جلسه ضمن تبریک پیشاپیش ایام دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب با اشاره به عادی انگاری وصعیت کرونایی اظهار داشت: مردم باید به این باور برسند که ویروس کرونا از  بین نرفته است و باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند و در غیر اینصورت با موج چهارم کرونا موجه خواهیم شد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت ۸ تیم نظارت بر نحوه دستورالعمل های بهداشتی در سطح شهرستان بر فعال تر شدن این تیم ها تاکید نمود.

حسین عباسی ضمن انتقاد از رعایت نشدن دستورالعمل های بهداشتی در میدان دواب اظهار داشت: از فعالان میدان دواب درخواست مینمایم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند در غیر این صورت برای قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس کرونا این میدان بسته خواهد شد.

فرماندار ویژه شهرستان خوی ضمن قدردانی از خبرنگاران و اصحاب رسانه در آگاهی و اطلاع رسانی برای قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس کرونا در جامعه بر ایفای نقش آنها تا از بین رفتن این ویروس تاکید نمود.