برگزاری چهل و یکمین جلسه شورای هماهنگی، پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، چهل و یکمین جلسه شورای هماهنگی، پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست فرماندار شهرستان خوی و با حضور  اعضای این شورا برگزار شد.

حسین عباسی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در این جلسه از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد و افزود: در این طرح نیروهای بسیجی بهمراه کارشناسان حوزه بهداشت و درمان به اجرای پروژه قرنطینه معکوس اقدام می‌کنند؛ به این ترتیب که افراد در معرض خطر، شامل سالمندان و افراد با بیش از ۶۰ سال سن، زنان باردار، اقشار کم درآمد و غیره تحت مراقبت و کنترل قرار می‌گیرند.

وی تصریح نمود: در طرح محله محور با مراجعه به افراد سالمند و تأمین نیازهای اولیه آن‌ها، میزان مراجعه آن‌ها به بیرون از منزل کاهش می‌یابد.

حسین عباسی به اجرای طرح محدودیت های کرونایی از اول آذر اشاره کرد و افزود: از اصناف در همراهی اجرای این محدودیت ها قدردانی مینمایم.

وی افزود: از اول آذر ۹۷۳ مورد بازدید از اصناف انجام گرفته و ۱۵ واحد صنفی  پلمپ شده است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی، پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان خوی یکی از عوامل افزایش آمار مبتلایان به کرونا را دورهمی های خانوادگی عنوان کرد و از مردم برای رعایت دستورالعمل ها بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی دعوت نمود.