سفر دکتر حریرچی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر یک روزه خود به شهرستان خوی  در جریان بازدید از بیمارستان آیت اله خویی شهرستان خوی از راه اندازی دستگاه سی تی اسکن این بیمارستان در روزهای آینده خبر داد و افزود: با تکمیل و استاندارد سازی محل نصب دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان آیت اله خویی این بیمارستان  کلیه مبتلایان به بیماری کرونا را پذیرش و در صورت نیاز بستری خواهد کرد.

وی تصریح نمود: با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا در استان آذربایجان غربی، و تجهیز بیمارستان آیت الله خوئی برای انجام آزمایش کیت های آزمایشی شهرهای شمال استان نیز بجای مرکز استان به شهرستان خوی ارسال خواهند شد.


🔺️وی در ادامه با اشاره به علل افزایش ابتلا به کرونا اظهار داشت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط شهروندان، کاهش حساسیت مردم، عدم رعایت فاصله گذاری هوشمند و عدم استفاده از از ماسک از جمله علل افزایش ابتلا به کرونا میباشد.

🔺️وی افزود: متاسفانه در چند استان و شهرستان از جمله استان آذربایجان غربی و شهرستان خوی شاهد افزایش ابتلا به این بیماری بودیم و از مردم درخواست می کنم از ماسک استفاده نمایند.

🔺️پس از این بازدید با حضور معاون وزیر بهداشت، فرماندار، نماینده مردم در مجلس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص مسائل و مشکلات بیمارستان آیت الله خوئی و شیوع بیماری کرونا تصمیمات لازم اتخاذ گردید.