نشست فرماندار با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان خوی بمناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان دیدار نمود.

:small_red_triangle:سید محمد عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در این نشست ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: هدف از روز خبرنگار گرامیداشت و ارج نهادن به خدمات این قشر است که در طول سال نسبت به تنویر افکار عمومی، اطلاع رسانی خدمات نظام به مردم و بیان مسائل و مشکلات موجود انجام وظیفه می کنند.

:small_red_triangle:وی با بیان اینکه توسعه و پیشرفت در یک فضای آرام و بدون تنش امکان پذیر است تصریح کرد : خوشبختانه امروز با همدلی تمامی مسئولین شهرستانی و فعالیت اصحاب رسانه، فضای آرامی در شهرستان خوی حاکم بوده و شرایط مناسبی برای توسعه و پیشرفت وجود دارد.

:small_red_triangle:عابدی با اشاره به انتخابات پیش رو در پایان امسال اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی ها و حضور مردم در پای صندوق های رأی دو مدرک و سند محکم مردمی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و امسال نیز با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و به کوری چشم دشمنان شاهد حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی خواهیم بود.

:small_red_triangle:فرماندار خوی با بیان اینکه بی طرفی و اجرای دقیق قانون انتخابات باعث جلب اعتماد مردم و مشارکت حداکثری خواهد بود افزود : اصلی ترین هدف مسئولان اجرایی انتخابات در شهرستان خوی ، برگزاری انتخابات سالم و قانونی و همچنین حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی است و اصحاب رسانه و خبرنگاران نیز می توانند در این خصوص نقش مهمی ایفا کنند.

:small_red_triangle:وی در ادامه با بیان وضعیت شهرستان خوی در حوزه های مختلف از جمله روند پیشرفت فیزیکی طرح های عمرانی، حوزه بهداشت و درمان، حوزه آب، حوزه راه، مرز رازی، سرمایه گذاری، برنامه های فرهنگی از جمله برگزاری جشنواره و همایش بین المللی شمس و مولانا و غیره، آخرین اطلاعات و آمار شهرستان خوی را جهت تنویر افکار عمومی و انتشار توسط اصحاب رسانه در این نشست ارائه نمود.

:small_red_triangle:در پایان نشست با اهداء لوح تقدیر، از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان خوی تجلیل بعمل آمد