بررسی مشکلات حوزه صنعت و راه شهرستان خوی با حضور مدیران کل استانی و مسئولان شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه بررسی مشکلات حوزه صنعت و راه شهرستان خوی با حضور فرماندار ، نماینده مردم در مجلس، مدیر کل صنعت معدن و تجارت و مدیر کل راه و شهرسازی استان در محل فرمانداری برگزار گردید.
عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در این جلسه ضمن اشاره به ظرفیت های توسعه شهرستان خوی در حوزه معدن و بیان مشکلات موجود شهرستان از جمله معضل توزیع لاستیک سهمیه ای خودرو و احداث شهرک کانی های غیرفلزی ، بر حل سریع این مشکلات تاکید نمود .
کبیری نماینده مردم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس نیز در این جلسه با برشمردن مشکلات معدن کاران بر حل سریع این مشکلات تاکید نمود.
اسکندری مدیر کل صنعت معدن و تجارت در این جلسه گفت : با احداث شهرک تخصصی مبل و شهرک کانی های غیر فلزی طرح های خوبی در شهرستان خوی آغاز شده است و در آینده نیز طرح های موثری در حوزه صنعت و معدن شهرستان خوی اجرا خواهد شد .
شکری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات موجود در توزیع لاستیک های سهمیه ای و در راستای تسهیل این فرآیند تصریح کرد : با برنامه ریزی های انجام شده در فرآیند توزیع لاستیک های سهمیه ای در سطح استان تجدید نظر خواهد شد .