بمناسبت دهه مبارکه فجر: افتتاح مدرسه 12 کلاسه خیر ساز دکتر صدر در شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، با حضور فرماندار ویژه شهرستان خوی و اعضای شورای اداری مدرسه ۱۲ کلاسه خیر ساز دکتر صدر  در فضایی به مساحت ۱۴۴۰ متر مربع و با اعتبار ۳۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

فرماندار ویژه شهرستان خوی در این مراسم ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: بدون هیچ تعارفی مردم خوی در اخلاق و شرکت در کارهای خیر از جمله مدرسه سازی، دانش و آگاهی سرآمد هستند و باید درود و دستمریزاد جانانه تقدیمشان کرد.

وی افزود: در طول تاریخ شهرستان خوی مردان و زنان بسیار نخبه ای در زمینه های مختلف از فقاهت،  علم، دانش و آگاهی پروده که سرآمد و شهره جهان هستند و این شهرستان را بحق دارالمومنین و دارالصفا می خوانند.

فرماندار ویژه شهرستان خوی با تاکید بر سرآمد بودن مردم خوی در کارهای عام المنفعه تصریح نمود: مدرسه سازی یعنی توجه به نسل آینده، یعنی پرورش مردان و زنانی که آینده کشور را با علم، دانش، آگاهی، تعهد، تخصص و دینداری خواهند ساخت.

وی با تقدیر از زحمات معلمان و فرهنگیان اظهار داشت: در این ایام کرونایی که معلمان سعی دارند از طریق مجازی امر آموزش فرزندان ما را ادامه دهند، کارشان بسیار ارزشمند است و اخلاق اسلامی و دانش و آگاهی از طریق همین معلمان به نوجوانان ما آموزش داده می شود.

وی در ادامه با تقدیر از فعالیت خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت: از تمام دست اندرکاران رسانه ها و خبرنگاران شهرستان تشکر می کنم که در انتقال اخبار به مردم و ایجاد پل ارتباطی مسوولان با مردم نقش خود را بخوبی ایفا می کنند و در نقد عملکردها که جزو رسالت آنهاست، اخلاق را سرلوحه خوی قرار می دهند.