فرماندار شهرستان خوی: کمک رسانی به مردم استان های سیل زده باید به صورت منسجم انجام پذیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، طی جلسه ای با حضورامام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط نحوه کمک رسانی به مردم استان های سیل زده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام شکوری امام جمعه شهرستان خوی در این جلسه با اشاره به مسائل و مشکلات استان های سیل زده اظهار داشت: وسعت و گستردگی خرابی، استمرار تهدیدات سیل، تخلیه آب سدها و سوء استفاده برخی سودجویان از جمله مسائل و مشکلات استان های سیل زده می باشد.

وی در ادامه بر مطالعه، برنامه ریزی و آینده نگری برای مقابله و مدیریت حوادث غیر مترقبه  تاکید نمود.

سید محمد عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی نیز در این جلسه با اشاره به خسارات وارده به برخی استان های کشور اظهار داشت: خسارت وارده به 5 استان کشور بسیاری از زیرساخت های این استان ها را تخریب نموده است و فرسایش خاک در این مناطق نیز در داخل شهرها خسارت ها را تشدید نموده که این موضوع باعث ایجاد مشکل در تامین نیازهای ضروری روزمره مردم شده است.

فرماندار شهرستان خوی با اشاره به کمک رسانی به مردم استان های سیل زده اظهار داشت: باید کمک رسانی به مردم استان های سیل زده به صورت منسجم انجام پذیرد.

وی در ادامه از اعزام موکب های اربعین به مناطق سیل زده خبر داد و افزود: موکب های شهرستان خوی نیز در این زمینه آماده کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده می باشند.