در دهمین روز از دهه فجر: افتتاح مدرسه 6 کلاسه دخترانه در منطقه تخته پل با حضور فرماندار شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، همزمان با جشن های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی مدرسه 6 کلاسه دخترانه چوب فروش در منطقه تخته پل با اعتباری بالغ بر  600 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

در این مراسم سید محمد عابدی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) و شهدای انقلاب اسلامی به توطئه های استکبار جهانی اشاره کرد و افزود: همه ی توطئه های استکار جهانی در طول چهل سال گذشته ناکام مانده است و در آینده نیز با حضور مردم  خنثی خواهد شد.

وی در ادامه به آرزوهای پوچ دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: از سال گذشته تاکنون استکبار جهانی وعده های دروغینی به جیره خواران خود برای از بین بردن نظام اسلامی داده است ولی مردم در 13 آبان جواب آنها را داد و فردا نیز در راهپیمایی 22 بهمن جواب یاوه گویی های آنها را خواهد داد.

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی به اهمیت علم و دانش در آموزه های دینی اشاره کرد و افزود: مراکز علمی و مدرسه ها برای تعلیم و تربیت انسان ها می باشند، انسان هایی که آینده این جامعه را خواهند ساخت و خیرین مدسه ساز نیز با ساخت فضاهای آموزشی نقش مهمی در تعلیم و تربیت انسان ها دارند.

در پایان این مراسم از خیرین مدرسه ساز توسط معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی با اهدا لوح سپاس، تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است این مدرسه با مشارکت 150 میلیون تومانی مرحوم چوب فروش خیر مدرسه ساز در فضایی به مساحت 2000 متر مربع احداث گردیده است.