برگزاری جلسه هماهنگی نحوه کمک به نیازمندان آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه هماهنگی نحوه کمک به نیازمندان آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا با حضور امام جمعه،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی مدیران دستگاه های اجرایی مرتیط و جمعی از خیرین برگزار شد.

حجت الاسلام شکوری در این جلسه آشکار شدن شکست مکتب های مادی و اقتصادی ساخته دست بشر را از عبرت های ویروس کرونا در تاریخ عنوان کرد و افزود: رسوا شدن غرب و اروپا ی مدعی حقوق بشر در مواجه با بیمار کرونا و گرایش بشر به خدا و آموزه های پیامبران از دیگر عبرتهای ویروس کرونا در تاریخ خواهد بود.

وی در ادامه به نحوه کمک به نیازمندان آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: باید در کمکهای مردم هماهنگی وجود داشته باشد و از موازی کاری پرهیز شود.

سید محمد عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی نیز در این جلسه از شناسائی 8 هزار نفر آسیب دیده نیازمند از شیوع بیماری کرونا خبر داد و افزود: برای افراد نیازمند بسته های معیشتی به ارزش 200 هزار تومان آماده و با حفظ کرامت و عزت توزیع خواهد شد.

وی در ادامه به تحریم های ظالمانه آمریکا اشاره کرد و افزود: علی رغم آمادگی خیرین برای خرید دستگاه سی تی اسکن که یکی از اساسی ترین نیازهای کشور و شهرستان برای تشخیص ویروس کرونا می باشد  اما به دلیل تحریم های یک جانبه و ضد بشری آمریکا این دستگاه حیاتی تحریم می باشد.

فرماندار شهرستان خوی به رعایت فاصله گذاری هوشمند اشاره کرد و افزود: رعایت فاصله گذاری هوشمند درسطح شهرستان خوی با تصویب ستاد ملی پیشگیری از کرونا در حال اجرا می باشد و با متخلفین برخورد خواهد شد.