آلبوم تصویری/ برگزاری جلسه شورای اداری خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خوی؛ جلسه شورای اداری شهرستان خوی با حضور فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم شریف خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی در محل سالن جلسه شماره یک فرمانداری برگزار شد.

"حجت الاسلام قاسم‌خانی" امام جمعه شهرستان خوی در این جلسه با تسلیت ایام فاطمیه گفت :امروز برای دستیابی به ساختار سبک زندگی اسلامی ما نیاز شدید به ویژگیها اندیشه و سبک زندگی و رفتار ی حضرت فاطمه زهرا س و ائمه اطهار ع داریم.

فرماندار ویژه شهرستان خوی در ادامه با اشاره به مشکلات مردم افزود: امروز با رفتار و کار جهادی مسئولان است که گره از مشکلات مردم خواهد گشود کاظمی فرماندار شهرستان خوی هم در این جلسه با تاکید برضرورت توسعه فرهنگ و روحیه جهادی در بیت مدیران و کارکنان ادارات گفت : با روحیه جهادی شاهد تحول و حل مشکلات مردم خواهیم بود.

ذبیح الله کاظمی از تکمیل زیر ساخت های شهرستان خوی در بخشهای مختلف هم خبر داد و افزود: ارتقای زیر ساخت های فرودگاه , تکمیل پایانه رازی , گازرسانی به دهها روستا، تامین آب شرب تعداد زیادی از روستاها از مهمترین اقدامات در این زمینه است فرماندار خوی تکمیل طرح‌های توسعه شبکه فاضلاب خوی ،دیزج دیز و تکمیل جاده خوی به چالدران را از مطالبات اساسی مردم اعلام کرد.

وی همچنین از تلاشهای نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی بویژه بسیج در تامین امنیت جامعه و آرامش و کشف و خنثی سازی توطئه های دشمنان تقدیر کرد نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه رمز اصلی تحقق مطالبات مردم را هم افزایی و وحدت بین مسئولان دانست و افزود : این هم افزایی با همراهی مردم باید تقویت شود.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی از تلاشهای دولت و استاندار آذربایجان غربی در بازسازی مناطق زلزله زده خوی تقدیر کرد و افزود: با پیگیریهای لازم تما م نیازها و اعتبارات در کمترین زمان برای تکمیل بازسازی مناطق زلزله زده در اختیار مردم قرار گرفته است.

دکتر نجف زاده با اشاره به ضرورت تکمیل جاده های دردست ساخت شهرستان گفت : علاوه بر اعتبارات قبلی ،اخیرا 540 میلیارد تومان اعتبار از محل درآمدهای نفتی برای تکمیل جاده خوی ،قطور رازی در نظر گرفته شد.

وی بزودی از بهره برداری از پایانه رازی خوی هم خبرداد و تصریح کرد : پیگیری برای فعالیت شبانه روزی این پایانه در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است نماینده مردم خوی و چایپاره همچنین از گازرسانی به 54 روستای شهرستا خوی هم خبر داد.

گفتنی است در پایان جلسه از 6 مدیر برتر شهرستانی و یک خانواده معظم شهداء و یک پاسدار بازنشسته با اهداء لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.