فرماندار خوی خواستار نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر شد

فرماندار خوی خواستار نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر شد
فرماندار ویژه شهرستان خوی خواستار نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خوی؛ فرماندار شهرستان خوی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری خوی با بیان اینکه با توجه به گزارشات ارائه شده مشکلی بابت تأمین اقلام مورد نیاز مردم و کالاهای تنظیم بازار وجود ندارد افزود: نظارت‌ها در سطح بازار از تأمین اقلام اساسی مانند برنج، گوشت، مرغ و سایر اقلام  مورد نیاز مردم در سطح شهرستان تامین و ذخیره شده است و مردم هیچ گونه نگرانی پیرامون این موضوع نداشته باشند.

ذبیح الله کاظمی ادامه داد: تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

وی با تأکید بر نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت:  برای ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود.

گفتنی است در خاتمه جلسه مدیر جهاد کشاورزی خوی گزارشی از اقلام تنظیم بازار، محصولات کشاورزی تخم آفتابگردان، تخم کدو، چغندر و عسل زنبورداران ارائه کرد.