برگزاری ارودی راهیان نور خوی پس از دوسال وقفه

برگزاری ارودی راهیان نور خوی پس از دوسال وقفه
مسئول اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه خوی گفت: اردو‌های راهیان نور بعد از دوسال وقفه با حضور 3500 نفر از دانش آموزان بسیجی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خوی؛ مسئول اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه خوی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: پس از گذشت دوسال که به علت کرونا تمامی اردو‌ها لغو شده بود، امسال کاروان‌های راهیان نور شمال غرب در شهرستان خوی برگزار شد.

سرهنگ رضا حاج علیقلی بیان کرد: این دوره از اردو‌های راهیان نور، از 5 آبان ماه آغاز و تا 13 آبان ادامه پیدا کرد که در این مدت تعداد 3 هزار و پانصد نفر از بسیجیان دانش آموزی خواهر و برادر و بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج در این اردو‌ها حضور داشتند.

وی همچنین از اهداف برگزاری این اردو‌ها افزود: هدف از اجرای راهیان نور، آشنایی نسل جوان با رشادت‌ها و جان فشانی‌های شهدای 8 سال دفاع مقدس و تبیین وصیت نامه‌ی آن‌ها و همچنین تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا می باشد.

این دوره از کاروان‌های راهیان نور شهرستان خوی، از مناطق عملیاتی این شهرستان اعم از پل هوایی قطور، مزار شهدا، اردوگاه انصارالمهدی، پادگان حر و یادمان‌های شهدای خوی بازدید کردند.