اهدای 300 گوشی هوشمند و لپ تاپ به دانش‌آموزان نیازمند در شهرستان خوی

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، طی مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان خوی و مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان غربی 300 گوشی هوشمند و لپ تاپ به دانش آموزان نیازمند اهداء شد.

حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی در این مراسم برنامه ریزی برای بی نیازسازی اقشار محروم در جامعه را ضروری عنوان کرد و افزود: در این راستا باید مواردی همچون زمینه سازی برای تخصیص بودجه در دولت، رایزنی با مجلس جهت رفع مشکلات قانونی و تصویب قوانین لازم در این راستا، تشکیل جلسات تخصصی در زمینه اشتغالزایی با حضور صاحبنظران و تشکیل بانک اطلاعات باید مد نظر قرار گیرد.

وی در ادامه بر حفظ کرامت و ارزش های انسانی در کمک به نیازمندان تاکید نمود.

حسین عباسی فرماندار شهرستان خوی نیز در این مراسم با تأکید بر اینکه نباید هیچ دانش‌آموزی به دلیل نداشتن امکانات از تحصیل محروم بماند، اظهار داشت: اهدای گوشی های هوشمند و لپتاپ در راستای ایجاد همدلی و استمرار فرآیند یادگیری برای دانش آموزان نیازمند جهت بهره مندی از آموزش های مجازی از طریق شبکه دانش آموزی شاد میباشد.

وی در ادامه بر ساماندهی، یکپارچه سازی و مردمی کردن امورات خیریه  تاکید نمود.

سهندی مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان غربی در این جلسه از اهدای ۱۵۰۰ گوشی هوشمند و لپتاپ به دانش آموزان نیازمند در سطح استان خبر داد و افزود: در این راستا ۳۰۰ گوشی در اختیار دانش آموزان نیازمند در شهرستان خوی قرار میگیرد.