برگزاری جلسه ستاد مقابله با کرونا به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و ارتباط فرماندار ویژه شهرستان خوی از طریق ویدئو کنفرانس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه ستاد مقابله با کرونا به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و ارتباط فرماندار ویژه شهرستان خوی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

علی مصطفوی روز دوشنبه در یکصد و شانزدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونا از عدم اجرای دقیق دورکاری کارکنان در برخی ادارات انتقاد کرد و گفت: گزارشات رسیده حاکی از بی توجهی برخی دستگاه های اجرائی برای دورکاری کارکنان است. متولیان امر باید با این بی توجهی برخورد کنند.

وی با اشاره به برخی تجمعات برای خرید روغن جامد و برخی اقلام غذایی در مقابل فروشگاه های بزرگ، بر ضرورت مدیریت امر از سوی فرمانداران، صمت و اتحادیه اصناف تاکید کرد و گفت: این تجمع چه بخاطر سودجویی و یا نیاز واقعی باشد باید مدیریت شود و مردم با عزت و احترام اقلام مورد نیاز خود را در این شرایط کرونایی دریافت کنند.

معاون استاندار آذربایجان غربی گفت: آمار مرگ های کرونایی در استان در حال افزایش است و این امر بیش از همه به دلیل بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم و مسئولان است.