برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه شورای اداری شهرستان خوی با حضور امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان با موضوع اهمیت نماز جمعه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

:small_red_triangle:حجت الاسلام شکوری در این جلسه با اشاره به برکات نماز جمعه اظهار داشت: سنگری کارآمد در مقابل تهاجم فرهنگی، محل بیان خواسته ها و مطالبات به حق مردم، مرکز افشاء نقشه ها و توطئه های دشمنان، محل ایجاد تحولات اجتماعی و سیاسی ازجمله برکات نماز جمعه می باشد.

:small_red_triangle:وی افزود : هر هفته میلیون ها انسان از اقشار مختلف جامعه در سطح کشور در نمازهای جمعه حضور پیدا می کنند و ضمن انجام فریضه الهی نماز جمعه، با این حضور دشمنان را در اهداف شوم خویش ناکام می گذارند.

:small_red_triangle:سید محمد عابدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری نماز جمعه اظهار داشت: نماز جمعه نماد بارز اسلامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد و برگزاری آن از اوایل انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است و شهرستان خوی نیز جزء شهرهای پیشتاز کشور در این امر می باشد.

:small_red_triangle:وی در ادامه با بیان اینکه نماز جمعه محل ارتباط مستقیم مردم و مسئولین است بر حضور مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی در نماز جمعه تأکید کرد