در پیامی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی از مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

در پیامی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی از مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد. متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ غرور آفرین استقامت و پایداری ملت بزرگ ایران اسلامی در چهار دهه گذشته که با تقدیم هزاران شهید و جانفشانی صدهاهزار ایثارگر،عزت ،استقلال و سربلندی را به ارمغان آورده  است و همچون ستارگان بر دنیا نور افشانی می کندو بعد از گذشت چهل سال از عمر پربرکت این انقلاب عظیم قله های افتخار وشکوه را در بسیاری از عرصه های سیاسی،فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی در نوردیده است.

انقلاب اسلامی در گذشته پرافتخار خود با تمامی حربه ها و ترفندهای دشمنان که برای انهدام این انقلاب کمر همت بسته اند که همواره با بصیرت و مقاومت مردمی و پشتیبانی از ولایت فقیه طعم تلخ شکست را چشیده اند و با توکل بر خداوندمتعال و برخورداری از رهبری متدبر از فتنه ها به سلامت عبور کرده است.

آرمانهای جمهوری اسلامی ایران از ابتدا مخالف استبدادگریهای مستکبرین جهان بوده و در هر شرایط زمانی و مکانی هر چه فریاد داشته است بر سر آنها همچون صاعقه فرود آورده است.

ملت شریف وبصیر ایران با درک این موضوع و به منظور تجدیدمیثاق با بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری با حضوری آگاهانه و منسجم پرشکوهتر از سالهای قبل وحدت،یکپارچگی و قدرت عظیم انقلاب اسلامی را به نمایش خواهندگذاشت و اجازه نخواهند داد دشمن با تزریق یاس و ناامیدی جامعه را به اهداف شوم خود برساند.

سیدمحمدعابدی
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی