برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان خوی و اعضای این شورا برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین شکوری با اشاره به شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی با فداکاری‌های خود هم شهد شیرین شهادت را چشیدند و هم باعث نابودی داعش شدند، داعشی که خطری برای کل دنیا بود و بعد از این شهادت نیز آمریکا جایگاه پوشالی خود را در منطقه از دست داد.

وی تصریح نمود: مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش خطاب به مردم فرمودند که به شهید حاج قاسم سلیمانی به چشم یک فرد نگاه نکنید بلکه به چشم یک مکتب، یک راه و یک مدرسه درس آموز نگاه کنید.

حسین عباسی فرماندار شهرستان خوی  نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت تشریح مکتب سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت:  مقام معظم رهبری در سخنانشان فرمودند که سردار سلیمانی نه‌تنها قهرمان ملی متعلق به کشور ایران بلکه قهرمان متعلق به تمامی مسلمانان جهان بوده است.

وی تصریح نمود: فضای شهرستان خوی آماده برگزاری مراسم گرامیداشت باشکوه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی است و مجموعه دستگاه‌های اجرایی در فضای مجازی هم باید در شناساندن سردار ملی شهید حاج قاسم سلیمانی، نقش ایفا کنند و فضای شهرستان باید تبدیل به یک فضای معنوی شود.