برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و اعضای این شورا برگزار شد.
حجت الاسلام شکوری امام جمعه خوی در این جلسه با اشاره به پیش رو بودن 40 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: برنامه های 40 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید متفاوت تر از سال های قبل برگزار شود و موادری از جمله بیان دقیق، علمی و مستند عملکرد انقلاب اسلامی، پاسخگویی مستند به پرسش ها، تحلیل صحیح مشکلات اقتصادی کشور با بهره گیری از کارشناسان اقتصادی و تحلیل علمی دستاوردهای بین المللی و منطقه ای انقلاب اسلامی مد نظر قرار گیرد.
سید محمد عابدی نیزدر این جلسه با اشاره به شکست توطئه های استکبار جهانی در طول 40 سال گذشته اظهار داشت: به اذعان خودشان با هزینه 8 تریلیون دلاری در خاورمیانه  و دربرابر نظام جمهوری اسلامی شکست خورده اند و امروز نیز در جنگ اقتصادی شکست خواهند خورد.
وی در ادامه از تدوین برنامه های 40 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: در تدوین این برنامه ها تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر و اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول 40 سال گذشته به خصوص در فضای مجازی لحاظ گردیده است.