مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در جمع مردم روستای شعبانلو خوی: انتظار همکاری مردم در تکمیل کریدور بزرگراهی غرب کشور را داریم.

سیدمحسن حمزه‌لو در بازدید از مراحل ساخت کریدور بزرگراهی غرب کشور در محدوده راه‌های شهرستان خوی با ساکنان روستای شعبانلو دیدار و گفت‌وگو کرد و یادآور شد که اتمام کریدور بزرگراهی غرب کشور به عنوان یک پروژه فاخر شمال‌غرب کشور برای تحول‌آفرینی در حوزه ساخت و توسعه راه‌ها و گسترش حمل‌ونقل بین‌المللی، حرف اول را می‌زند. مطمئنا روند تکمیل کریدور بزرگراهی غرب کشور با همکاری مردم و تسریع در آزادسازی اراضی سرعت می‌گیرد.

در این دیدار که نماینده فرمانداری، دادستان و اعضای شورای تأمین نیز حضور داشتند، دستور رسیدگی به درخواست‌های مردمی در خصوص تسهیل در رفت و آمد ساکنان صادر شد. همکاری و همیاری روستاییان مسیر در  پیشبرد این طرح راهسازی قابل تقدیر است.
 
در حال حاضر، پروژه‌های تعریض و بهسازی محور خوی- ایواوغلی به طول ٢٧ کیلومتر، چهارخطه کردن محور سلماس - خوی و تعریض و بهسازی محور خوی-قطور-رازی در پنج قطعه جهت توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای در دسترسی به پایانه مرزی رازی در محدوده راههای شهرستان خوی اجرا می‌شود.