نشست هم اندیشی نقش سازمانهای مردم نهاد وخبرنگاران رسانه های ارتباط جمعی شهرستان خوی در اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی در مقابله با کرونا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، نشست هم اندیشی نقش سازمانهای مردم نهاد وخبرنگاران رسانه های  ارتباط جمعی شهرستان خوی در اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی در مقابله با کرونا   با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار خوی برگزار شد.

 تیموری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان خوی  در این جلسه برضرورت هم‌افزایی تشکل های مردمی برای مقابله با کرونا تاکید نمود و افزود: هم‌افزایی بین تشکل‌های مردمی برای کمک هرچه بیشتر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بویژه در مناطق محروم و حاشیه‌نشینان از اهمیت بالایی برخوردار است.

تیموری با اشاره به جایگاه سازمان های مردم نهاد اظهار کرد: سمن ها نقش بسزایی در شناسایی و کمک به نیازمندان  که در شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند دارند.

وی در ادامه با تاکید بر نقش سمن ها در فرهنگ سازی اظهار داشت: از ظرفیت سمن‌ها برای اطلاع رسانی بیماری کرونا به مردم استفاده شود.

وی تصریح نمود: سازمان‌های مردم نهاد به عنوان نزدیک ترین گروه‌های اجتماعی به مردم می توانند در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بهداشتی و پزشکی نقش آفرینی کنند.