فراخوان سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان با موضوع بهره وري آب از سوي سازمان ملي بهره وري ايران اعلام شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره وري ايران، بر اساس اين فراخوان، اين مسابقه در راستاي رشد و پرورش خلاقيت ‌هاي كودكان و نوجوانان و ترويج فرهنگ بهره‌ وري به ‌ويژه در زمينه بهره ‌وري آب و با هدف افزايش آگاهي و توجه كودكان و نوجوانان در زمينه اصلاح الگوي مصرف، حفاظت از منابع طبيعي و بهره‌وري آب، ترويج فعاليت ‌ها و اقدامات بهره ‌ورانه در جامعه و تشويق كودكان و نوجوانان به عرضه توانمندي ‌ها، استعدادها و پتانسيل‌هاي خود برگزار مي شود.
شركت در مسابقه نقاشي سازمان ملي بهره‌ وري ايران براي ۴ گروه سني ۴ تا ۶ ، ۷ تا ۹، ۱۰ تا ۱۲ و ۱۳ تا ۱۶ سال امكان پذير است و كودكان و نوجوانان مي توانند آثار خود را تا پايان مهرماه ۱۳۹۶ به دبيرخانه اين مسابقه به نشاني تهران، خيابان نجات الهي، خيابان سپند، شماره ۱۶، سازمان ملي بهره وري ايران يا پست الكترونيكي nipo.gov.ir@gmail.com ارسال كنند.
به ۳ اثر برتر در هر گروه سني، لوح تقدير به امضاي رئيس سازمان ملي بهره وري ايران و جوايزي اهدا خواهد شد. اسامي برگزيدگان مسابقه، در آذرماه ۱۳۹۶ اعلام مي شود.
علاقه مندان براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به سايت سازمان ملي بهره وري ايران به نشاني www.nipo.gov.ir مراجعه كرده يا با شماره تلفن ۴۲۳۹۱۴۰۱-۰۲۱ تماس بگيرند