برگزاری آئین کلنگ زنی ساماندهی سه راهی ایواوغلی با حضور استاندار آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی،  آئین کلنگ زنی ساماندهی سه راهی ایواوغلی با اعتبار ۳۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و با حضور استاندار آذربایجان غربی، فرماندار ویژه شهرستان خوی، نماینده مردم در مجلس و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری روز دوشنبه نهم فروردین در آئین آغاز عملیات ساماندهی محور خوی_ ایواوغلی ضمن تبریک ولادت منجی عالم بشریت و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، تحولات شکل گرفته در طی دولت تدبیر و امید در استان را بی نظیر دانست و افزود: دولت با وجود کاهش شدید درآمدهای نفتی که ناشی از تحریم های هشت ساله دشمن بوده توانسته در هر گوشه ای از کشور فعالیت های عمرانی را اجرا کند.

وی گفت: اگر چه مشکلات معیشتی مردم موجب شده تا دستاوردهای دولت به خوبی برای مردم قابل لمس نباشد اما باید آنچه را که دولت با وجود همه مشکلات داخلی و منطقه ای به ثمر رسانده به مردم بازگو کرد تا مردم با حجم پروژه ها و تحولات رخ داده آشنا شوند.

استاندار آذربایجان غربی کلنگ زنی گاز رسانی به ۳۸ روستای شهرستان خوی با ۱۱۵ میلیارد تومان و ساماندهی محور خوی_ ایواوغلی با ۳۶ میلیارد تومان را در راستای توسعه متواران، تکمیل کریدور غرب کشور، گاز رسانی روستایی و تامین زیرساخت های روستایی دانست و افزود: آسفالت ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی و احداث ۲۴۰ کیلومتر انواع راه بخشی از تلاش دولت برای بهبود شاخص حمل و نقل در این استان بشمار می رود.

شهریاری در ادامه به ضرورت همگرایی، همدلی و همکاری همه ارکان برای تحقق شعار سال در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: سال گذشته ۹۰ واحد تولیدی راکد احیا شد و امسال نیز برای ۱۰۰ واحد برنامه ریزی شده است.

وی رفع دغدغه های معیشتی مردم را اولویت اساسی دولت دانست و گفت: دولت با وجود تامین ارز کالاهای اساسی و نیز مقابله با فشارهای روانی داخلی که سعی در ناامید ساختن مردم دارند همه تلاش خود را بکار بسته تا مردم در تامین کالاهای اساسی دچار سختی نشوند.

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری همه باید تلاش کنند تا مشارکت حداکثری صورت بگیرد.