بررسی مسائل و مشکلات شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان خوی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوی، با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان خوی، نماینده مردم در مجلس و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان غربی مسائل و مشکلات شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان خوی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در این جلسه از تکمیل زیرساخت های شرکت ها و نواحی صنعتی همجوار با کشور های خارجی خبر داد و افزود: تکمیل زیرساخت های شرکت ها و نواحی صنعتی همجوار با کشور های خارجی که از ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار هستند در الویت برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد.

سید محمد عابدی نیز در این جلسه با برشمردن ظرفیت های  شهرستان خوی اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن شهرستان خوی  در مسیر رشد و توسعه، ایجاد شهرکهای تخصصی مرزی و خارجی و نواحی صنعتی برای جذب سرمایه گذاری و افزایش تولید ضروری می باشد.

کبیری  نیز در ادامه جلسه بر نقش مهم بنگاه های تولیدی، شهرک ها و نواحی صنعتی در جنگ اقتصادی اشاره کرد و بر توسعه این شهرک ها تاکید نمود.

عبدلی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی نیز در این جلسه از تاسیس یک واحد صنعتی با اشتغالزایی ۶۰۰نفر در شهرک صنعتی خوی خبر داد و افزود : این واحد صنعتی در زمینه تولید سیلینیوم و سلیکون از سیلیس با سرمایه گذاری بخش خصوصی از کرمان در حال اخذ جواز تاسیس می باشد و فاز اول آن در ۲۱ ماه آینده به بهره برداری می رسد.