برگزاری نشست روشنگری فرهنگی انقلابی ارکان شجره طیبه صالحین با حضور فرماندار شهرستان خوی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی، نشست روشنگری فرهنگی انقلابی ارکان شجره طیبه صالحین با سخنرانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در مسجد والی پایگاه شهید نعمت ورمزیاری برگزار شد.
:small_red_triangle:سید محمدعابدی در این نشست ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر به برنامه های هفته دولت اشاره کرد و افزود: در شهرستان خوی در هفته دولت در بخش های مختلف عمرانی، خدماتی، تولیدی و صنعتی چندین طرح آماده بهره برداری می باشد.
:small_red_triangle:وی در ادامه به توطئه های استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا به درختی تنومند تبدیل شده است و علی رغم فشارهای دشمنان و جنگ اقتصادی هر روز شاهد پیشرفت کشور در همه ی عرصه ها هستیم.
:small_red_triangle:فرماندار شهرستان خوی با اشاره به به بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب، تحلیل نقاط ضعف و قوت انقلاب در چهار دهه گذشته است و در آینده باید نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف برطرف شود.
:small_red_triangle:معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی به تهاجم فرهنگی استکبار جهانی اشاره کرد و افزود: تهاجم فرهنگی از توطئه های استکبار جهانی با هدف مهار پیشرفت جمهوری اسلامی می باشد و باید در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن ایستادگی نمود.