برگزاری مراسم معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری خوی

برگزاری مراسم معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری خوی
طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و کارکنان فرمانداری, آقای امیر تیموری بعنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جناب آقای حمید پویامنش بعنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری خوی معرفی شدند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوی،  طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و کارکنان فرمانداری آقای امیر تیموری بعنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و  جناب آقای حمید پویامنش بعنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری خوی معرفی شدند.
سید محمد عابدی در این مراسم ضمن معرفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون برنامه ریزی و توسعه  و آرزوی موفقیت به ایشان، بر خدمت رسانی به مردم و تلاش مضاعف در مسیر رشد و توسعه شهرستان تاکید نمود.
وی در ادامه با اشاره به سفر ریاست محترم جمهور و هئیت دولت به شهرستان خوی از حضور گسترده و با شکوه مردم در استقبال از کاروان تدبیر و امید و عوامل اجرایی تقدیر و تشکر نمود.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی استقبال گرم و با شکوه مردم از ریاست محترم جمهور را نشانه یاس و ناامیدی دشمنان عنوان کردو افزود:  مردم نشان دادند در مقاطع حساس همچون گذشته در کنار نظام و دولت ایستاده اند.
تیموری نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته وحدت وهفته بسیج و ابراز خرسندی از فرصت بدست آمده برای خدمتگذاری به مردم شهرستان خوی از حسن اعتماد استاندار آذربایجان غربی و فرماندار خوی تقدیر و تشکر  نمود.
وی عمل به منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود دانست و افزود: همچنین عمل به قانون اساسی که مهمترین سند کشور می باشد و سرمشق قرار دادن سیاست های دولت تدبیر و امید از برنامه های اینجانب می باشد. 
پویامنش معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری خوی نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد فرماندار به ایشان و توجه ویژه دولت تدبیر و امید به جوانان اظهار امیدواری کرد معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری با تمام توان و با همکاری سایر دستگاه های اجرایی در راستای مسیر رشد و توسعه شهرستان تلاش خواهد نمود .
وی در ادامه افزود : امروز کشور نیازمند برنامه های علمی و دقیق در سیاست گذاری است و هر یک از زیر مجموعه های دولت باید به نوبه خود توسعه اقتصادی و معیشت و اشتغال را در اولویت اقدامات خود قرار دهند به همین لحاظ تدوین سند توسعه شهرستان یکی از اقدامات اساسی معاونت برنامه ریزی و توسعه خواهد بود .