برگزاری هشتاد و ششمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست استاندار آذربایجان غربی

در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛

استاندار آذربایجان غربی: محدودیت منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح امشب علاوه بر ارومیه در خوی و بوکان نیز اجرا می شود/ در صورت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی موج چهارم کرونا بسیار سهمگین تر خواهد بود/ میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان به ۸۵ درصد رسیده است

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج مثبت اجرای محدودیت منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح تصریح کرد: برای کنترل بیماری کرونا از امشب یکشنبه محدودیت منع تردد علاوه بر شهر ارومیه در شهرهای خوی و بوکان نیز که جمعیت بالای ۲۰۰ هزار نفر دارند اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه در هشتاد و ششمین جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا ضمن تسلیت شهادت سردار عبدالرسول استوار محمودآبادی فرمانده پیشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا در شمال غرب و تبریک روز دانشجو، به روند نزولی بیماری کرونا در استان اشاره کرد و افزود: وضعیت فعلی حاصل تلاش و هم راهی مردم و متولیان امر در بخشهای مختلف است. اگر این همراهی ادامه نداشته باشد موج چهارم بیماری بسیار سهمگین تر خواهد بود.

وی ادامه داد: میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان به ۸۵ درصد رسیده است.

استاندار آذربایجان غربی گفت: از مردم درخواست داریم تا اجرای محدودیت ها را جدی بگیرند تا شاهد موج جدید کرونا در استان نباشیم.

شهریاری بر نظارت جدی فرمانداران تاکید کرد و افزود: دستیابی به نتایج مثبت در اجرای محدودیت ها و بویژه طرح محله محور شهید سلیمانی منوط به نظارت جدی است.