در چهل و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا؛

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری عصر امروز چهارشنبه در چهل و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا با قدردانی از تلاش کادر درمان و پرستاری در مقابله با کرونا از اجرای محدودیت های جدید برای کنترل کرونا در استان خبر داد و افزود: مراکز آموزش عالی، حوزه های علمیه، فنی و حرفه ای، زبان سراها و کتابخانه ها، مهدهای کودک، استخرهای سرپوشیده، اماکن متبرکه، مساجد و مصلی ها، آزمون های حضوری، قهوه خانه ها، چایخانه ها و سایر مراکز تفریحی، باغ وحش و خانه های بازی از فردا پنجشنبه بمدت دو هفته تعطیل خواهند بود.

 وی ادامه داد: برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی و همایش ها به حالت تعلیق درآمده و برگزاری مراسم عروسی، تولد و ترحیم در اماکن عمومی و خصوصی از جمله خانه باغ ها به هر عنوان ممنوع است.

شهریاری بی تفاوتی مردم و مسئولین نسبت به کرونا را خطرناک دانست و گفت: این بی تفاوتی و عادی سازی عواقب جبران ناپذیری درپی خواهد داشت.

رئیس ستاد استانی مقابله با کرونا، رفتار عمومی را در غلبه بر کرونا مهم دانست و تصریح کرد: روند بیماری در استان صعودی است و برای عبور کم هزینه از این شرایط علاوه بر تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی، برخی محدودیت ها نیز اجرا می شود.